~ Dobrodosli na EIN TEAM Forum ~


eSkillz vs. SNJUZ
EnjoyInNature
eSkillz vs. SNJUZ 50haon

eSkillz vs. SNJUZ 2wmnfx4
EnjoyInNature
eSkillz vs. SNJUZ 50haon

eSkillz vs. SNJUZ 2wmnfx4



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 eSkillz vs. SNJUZ

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
k1d
Forum Members
Forum Members



Broj poruka : 3
Datum upisa : 09.02.2012

eSkillz vs. SNJUZ Empty
PočaljiNaslov: eSkillz vs. SNJUZ   eSkillz vs. SNJUZ EmptySub Feb 11, 2012 8:38 am

Bravo momci pro ste svaka cast na pobedi. Sudija svaka ti cast sto si glup ko kurac pojma nemas idiote glupi kao prvo silent plant dozvolis , onda nedas pauzu , pa posle toga live drugi half mi nismo ready posle toga banujes momka ima wh lol mnogo si pro idiote jebala vas liga vas.
Nazad na vrh Ići dole
GOFRAGURSELF
Forum Members
Forum Members



Broj poruka : 2
Datum upisa : 11.02.2012

eSkillz vs. SNJUZ Empty
PočaljiNaslov: Re: eSkillz vs. SNJUZ   eSkillz vs. SNJUZ EmptySub Feb 11, 2012 8:43 am

Odlična organizacija , još bolje sudije.
Sudija nas celu partiju smara na amx_say , kad nam je pukao igrač dao je pauzu od 60 sekundi i nastavio sa igrom , onda sledeći half odmah započeo nije ni pitao da li smo spremni a znao je da igrač ima problema sa konekcijom kada smo ga pitali zašto nas nije pitao i sačekao odgovorio je:https://i.imgur.com/QbSs5.jpg
"alo decko ja moram u grad nemam ja vremena da cekam"
Kranji neprofesionalizam.
A potom nam banuje igrača?!
Ne radi se to tako momak, ako se sumnja na cheat pravi se busted a ne kao da si na pub-u da ga ti banuješ jer ti dunulo.
Nazad na vrh Ići dole
krkix
Forum Members
Forum Members



Broj poruka : 20
Datum upisa : 09.02.2012

eSkillz vs. SNJUZ Empty
PočaljiNaslov: Re: eSkillz vs. SNJUZ   eSkillz vs. SNJUZ EmptySub Feb 11, 2012 8:46 am

k1d , nije bitno ko je proso , igracemo jos mnogo puta vs vas Smile GG
Nazad na vrh Ići dole
GOFRAGURSELF
Forum Members
Forum Members



Broj poruka : 2
Datum upisa : 11.02.2012

eSkillz vs. SNJUZ Empty
PočaljiNaslov: Re: eSkillz vs. SNJUZ   eSkillz vs. SNJUZ EmptySub Feb 11, 2012 8:50 am

Nemamo mi ljutnje na vas snjuz odlično ste igrali i korektni ste bili ,gg wp ,samo je organizacija u pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
ceda
Forum Members
Forum Members



Broj poruka : 16
Datum upisa : 09.02.2012

eSkillz vs. SNJUZ Empty
PočaljiNaslov: Re: eSkillz vs. SNJUZ   eSkillz vs. SNJUZ EmptySub Feb 11, 2012 10:43 am

MOLIM VAS VI ME PROSVETLITE JER IZGLEDA DA PO https://www.facebook.com/profile.php?id=100000342692118 ovom decku ne znam o lanu..bio sam na lan turnirima i gledo sam razne ekipe i sve to i da li moze u igraonici da bude razliciti interneti kao sto ovaj decko kaze..
i on kaze da je bio na 6,7 jakih lan turnira..DECKO OD 13 godina to ne moze da prodje
Nazad na vrh Ići dole
srcv
Forum Members
Forum Members
srcv


Broj poruka : 286
Datum upisa : 07.02.2012

eSkillz vs. SNJUZ Empty
PočaljiNaslov: Re: eSkillz vs. SNJUZ   eSkillz vs. SNJUZ EmptySub Feb 11, 2012 12:17 pm

Pazite ovako, bio je drugi sudija umesto mene. Mozete da ponovite mec da ja budem tu ali njih 3 je bilo kod tog decka sto je sudio, komsije moje. I rekli su mi da je neki lik na L valjda imao cheat. Neka decko koga su banovali okaci demo ja cu pogledati.
Nazad na vrh Ići dole
k1d
Forum Members
Forum Members



Broj poruka : 3
Datum upisa : 09.02.2012

eSkillz vs. SNJUZ Empty
PočaljiNaslov: Re: eSkillz vs. SNJUZ   eSkillz vs. SNJUZ EmptySub Feb 11, 2012 9:58 pm

Palicemo Custodia AntiCheat , znaci ne mozes Cheat d aprepoznas iz igre , a i mi igramo suvise dugo i lan i online da bi koristili preko net igra sranja takva.
Nazad na vrh Ići dole
krkix
Forum Members
Forum Members



Broj poruka : 20
Datum upisa : 09.02.2012

eSkillz vs. SNJUZ Empty
PočaljiNaslov: Re: eSkillz vs. SNJUZ   eSkillz vs. SNJUZ EmptySub Feb 11, 2012 10:58 pm

brate , aj lepo ne upload onaj LOD demo , pa cemo da vidimo da li cemo da ponovimo mec . Nije nama problem , ali decko awpom ubija kroz 3 smuka Wink
Nazad na vrh Ići dole
srcv
Forum Members
Forum Members
srcv


Broj poruka : 286
Datum upisa : 07.02.2012

eSkillz vs. SNJUZ Empty
PočaljiNaslov: Re: eSkillz vs. SNJUZ   eSkillz vs. SNJUZ EmptySub Feb 11, 2012 11:16 pm

To i ja kazem Smile
Nazad na vrh Ići dole
krkix
Forum Members
Forum Members



Broj poruka : 20
Datum upisa : 09.02.2012

eSkillz vs. SNJUZ Empty
PočaljiNaslov: Re: eSkillz vs. SNJUZ   eSkillz vs. SNJUZ EmptySub Feb 11, 2012 11:18 pm

srcv imas li steam ?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





eSkillz vs. SNJUZ Empty
PočaljiNaslov: Re: eSkillz vs. SNJUZ   eSkillz vs. SNJUZ Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
eSkillz vs. SNJUZ
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» rtn-tm. vs snjuz
» SNJUZ SS
» Snjuz TEAM
» SNJUZ liga 2012 - LOW

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EnjoyInNature :: Indijani Winter Turnir #1 :: Pitanja i diskusije-
Skoči na:  
Razmena Bannera:
eSkillz vs. SNJUZ H2c-banerFree forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions